قابل توجه کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

درخواست تصویب موضوع پایان نامه/رساله

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویانی که درخواست تصویب موضوع پیشنهادی پایان نامه/رساله دارند می رساند لازم است با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان- پیشخوان خدمت "درخواست تصویب موضوع و اساتید فعالیت های آموزشی-پژوهشی" را انتخاب و کلیه فرآیندهای مربوطه طبق راهنمای تصویری که در سامانه بارگذاری شده است، را انجام دهند. شایان ذکر است:

  1. -   دانشجویان مقطع دکتری تخصصی بایستی قبل از ایجاد درخواست فوق، از پروپوزال رساله دکتری خود در مهلت قانونی دوره تحصیلی با موفقیت دفاع و اصلاحات لازم را انجام داده باشند و پس از نهایی شدن پروپوزال، از سامانه ایرانداک به آدرس  https://sabt.irandoc.ac.ir کد رهگیری اخذ کنند و همچنین واحد پایان نامه را در نیمسال مورد تقاضا برای تصویب، اخذ کرده باشند.
  2. -   دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته قبل از ایجاد درخواست فوق، باید پروپوزال خود را با استاد راهنمای خودشان نهایی کرده باشند و پس از موافقت و تایید استاد راهنما، از سامانه ایرانداک به آدرسhttps://sabt.irandoc.ac.ir  کد رهگیری اخذ کنند و همچنین واحد پایان نامه را در نیمسال مورد تقاضا برای تصویب، اخذ کرده باشند.
  3. -   کلیه متقاضیان باید پروپوزال خود را در قالب فایل word و pdf (نمونه فایل word در سامانه موجود است) را در سامانه بارگذاری کنند.